Szanowni Mieszkańcy Nikielkowa

W dniu 7 IX 2013 r. odbyły się dożynki gminy Barczewo, które chyba po raz pierwszy w historii, odbyły się w naszej miejscowości. Organizacja tak dużej uroczystości, wymagała ogromnych przygotowań i zaangażowania w realizację tego przedsięwzięcia wielu mieszkańców.

Jako Sołtys Nikielkowa składam serdeczne podziękowania

wszystkim mieszkańcom, którzy ofiarowali swą pomoc w organizacji tej uroczystości, dzięki czemu mogliśmy godnie, jako gospodarze w tym dniu, przyjąć przybyłych do nas gości.

Dziękuję za aktywny udział, ofiarowaną pomoc finansową i rzeczową. Szczególne podziękowania należą się osobom, które wielokrotnie już wnosiły swój wkład w działalność społeczną w naszej wsi, są one „podporą” w mojej działalności.

Swój ukłon składam Edwardowi Maciejewskiemu - mojemu Tacie, a zarazem naszemu Radnemu, który był pomysłodawcą i głównym motorem napędowym

w organizacji dożynek.

Szczególne podziękowania należą się także: Jolancie i Andrzejowi Więcek – Starostom dożynek, Piotrowi Wywrockiemu, Andrzejowi Hrydziuszko, Adamowi Tymińskiemu i Adamowi Jara, którzy zawsze bardzo aktywnie uczestniczą w pracach społecznych.

Dziękuję Pani Dorocie Konopko i wszystkim Paniom, które pomagały w wykonaniu pięknego wieńca dożynkowego.

Ponadto dziękuję: Liliannie Ginc, Stanisławowi Lewko, Ryszardowi Lewko,Jolancie Mikołajskiej,Piotrowi Stelmachowi, Zdzisławowi Kołakowskiemu, Piotrowi Talarek, Piotrowi Sikora, Marcinowi Dąbrowskiemu, Arnoldowi Oppekowskiemu, Janinie Borówce, Jolancie Głażewskiej, Joannie Głażewskiej, Magdzie Wywrockiej, Teresie Nosowicz, Agnieszce i Jerzemu Kiełbik, Danielowi Sacharczukowi, oraz wszystkim Paniom, które upiekły i podarowały ciasta do naszego stoiska.

Swe podziękowania kieruję również do Pana Grzegorza Prokopowicza, który po raz kolejny nieodpłatnie użyczył nam swoją naczepę, oraz do Państwa Lucyny i Pawła Prokopowicz, którzy również po raz kolejny pokryją koszty energii elektrycznej.

Dziękuję osobom, które wsparły nas finansowo: Grażynie Czeremcha-Teliczan, Waldemarowi Walendzik, Stanisławowi Więcek i Edwardowi Maciejewskiemu.

Ponadto dziękuję ks. dr Tadeuszowi Marcinkowskiemu - za przygotowanie uroczystej mszy świętej dożynkowej i Panu dr Janowi Połowianiukowi- dyrygentowi chóru „Bel Canto”, za przygotowanie występu chóru podczas mszy.

Dziękuję Pani Elżbiecie Kozłowskiej- dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Łęgajnach.

Podziękowania składam również mojej żonie Irenie, która wykonała dekoracje dożynkowe i ma wiele wyrozumiałości dla moich działań  społecznych.

Dziękuję wszystkim innym niewymienionym osobom, które w jakikolwiek sposób wzięły udział w organizacji dożynek.

Wierzę, że nigdy nie zabraknie Państwu siły i zapału do wspólnego działania i liczę na dalszą współpracę, abyśmy mogli stanowić silną, zgraną społeczność.

 

Andrzej Maciejewski

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Additional information