Sprawozdanie z akcji "Szlachetna Paczka 2015"

                                

Stowarzyszenie „Nasze Nikielkowo” z małym opóźnieniem, ale bardzo szczerze, pragnie podziękować wszystkim darczyńcom, którzy włączyli się w ogólnopolską akcję „Szlachetna Paczka 2015”. Serdecznie dzięki za wsparcie i duże zaangażowanie. Akcję organizujemy od kilku lat na terenie naszego sołectwa i wśród naszych przyjaciół. Bardzo dziękujemy wszystkim tym, którzy włączyli się do akcji i pomogli zebrać niezbędne produkty dla potrzebującej rodziny.

W ramach naszej zbiórki, którą

 przeprowadziliśmy w dniach 03. 12 - 09. 12. 2015,  zebraliśmy 2199,85 złotych oraz produkty codziennego użytku (środki czystości, żywność, odzież). Za zebraną  gotówkę  kupiliśmy pralkę oraz artykuły szkolne i słodycze, uzupełniliśmy odzież i środki czystości.

Dzięki Państwa wsparciu i szczodrości mogliśmy pomóc Pani Halinie, która samotnie wychowuje dwóch synów. Jeden z chłopców choruje na afazję psychoruchową dziecięcą. Od kilku lat Pani Halina jest bezrobotna i mieszka w lokalu socjalnym o powierzchni 14 m2.

 I tak w dniu 12.12.2015, wolontariusze – członkowie stowarzyszenia udali się do domu Pani Haliny. W obecności  opiekuna z ramienia akcji „Szlachetna Paczka” nastąpiło przekazanie naszej paczki. Trudno opisać radość i wdzięczność obdarowanej rodziny. Nie zabrakło łez wzruszenia…... Minione święta w domu Pani Haliny na pewno były radosne.

Stowarzyszenie pragnie podziękować wszystkim wolontariuszom i osobom zaangażowanym w akcję i prace przy segregowaniu i pakowaniu paczek.

NIKIELKOWO POTRAFI!!! Pokazaliśmy ile jesteśmy w stanie razem zrobić.

Dziękujemy za wsparcie i zapraszamy do następnych akcji.

 

                                                                                              Stowarzyszenie Nasze Nikielkowo 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Additional information