NIKIELKOWO na SPORTOWO

Z inicjatywy Stowarzyszenia „Nasze Nikielkowo”, w dniu 24 kwietnia 2016 roku, rozpoczynamy cykl rajdów rowerowych. Zbiórka o godzinie 12-tej na parkingu kościelnym w Nikielkowie. W dniu tym przejedziemy trasą : Nikielkowo – Wójtowo – Track – Zalbki – Nikielkowo ( około 15 km ). W trakcie wycieczki zaplanowano zwiedzanie kompleksu pałacowego, związanego z historią Nikielkowa. Po powrocie do Nikielkowa – ognisko i pieczenie kiełbasek na placu zabaw.(następny termin 8 maja b.r.)

Informacje o terminach kolejnych rajdów, można uzyskać w internecie na stronie: Stowarzyszenie „Nasze Nikielkowo” Facebook.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.

Nasze Sołectwo zaprasza mieszkańców Nikielkowa i Zielonej Górki do korzystania z urządzeń rekreacyjno – sportowych w naszej wsi. Na boisku przy ul. Leśnej,znajdują się trzy urządzenia fitness, z sześcioma funkcjami. Z urządzeń można korzystać o każdej porze (furtka jest otwarta). W pomieszczeniu świetlicy przy ul.Jana Grzymały 8 jest nowa bieżnia oraz orbitrek, z których można korzystać w godzinach pracy pani świetlicowej, tzn. w czwartki w godzinach od 15 - 18-tej i soboty w godzinach od 7 - 14-tej. Przy okazji wszyscy chętni mogą skorzystać z internetu, obejrzeć programy telewizyjne, zagrać w różnego rodzaju gry, a nawet wypożyczyć książki.

Serdecznie zapraszamy.

Edward Maciejewski

 

Sołtys Nikielkowa

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Additional information