Konsultacje w sprawie MOF Olsztyna

26.10.2016r. w barczewskim urzędzie odbyły się konsultacje społeczne w sprawie założeń do planu mobilności MOF Olsztyna. Konsultacje były przygotowane bardzo profesjonalnie, jasno i czytelnie została przedstawiona idea konsultacji. Problem w tym, że tylko kilka osób z naszej gminy wzięło w nich udział, a w dodatku oczekiwania uczestników konsultacji były zdecydowanie inne niż idea konsultacji. Dlatego zwracam się z prośbą do mieszkańców naszej gminy o zapoznanie się z informacjami załączonymi w poniższym linku, a następnie o wypełnienie formularza ze swoimi propozycjami i złożenie go w urzędzie bądź przesłanie na podany adres do 6.11.2016r. Od naszych wniosków wiele zależy.
Ja złożyłem takie propozycje jak:
1. Utworzenie komunikacji publicznej na trasie Olsztyn Wójtowo Barczewo oraz Olsztyn Nikielkowo Barczewo.
2. Utworzenie ścieżki pieszo rowerowej z Olsztyna do Nikielkowa wzdłuż ul. M.Z.Malewskiej w Olsztynie.
3. Utworzenie komunikacji publicznej w pętli Olsztyn Nikielkowo Wójtowo Olsztyn.

więcej informacji pod na BIP BARCZEWO

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Additional information