INFORMACJA

    W dniu dzisiejszym zostałem poinformowany przez kierownika budowy drogi Nikielkowo – Wójtowo, że dnia 15. 09. 2018 roku ( sobota ), będą likwidowane tymczasowe podjazdy na posesje przy ul. Lawendowej, Miętowej i Bazyliowej. Prace te mają bezpośredni związek z przygotowaniem nawierzchni drogi do układania asfaltu.
    Za moim pośrednictwem, prosi o wyprowadzenie pojazdów poza swoje posesje.
    W dniach 17-18 września 2018 roku ( poniedziałek i wtorek ), będą prowadzone prace niwelacyjne całej drogi, a od 19.09. ( środa ) do końca tygodnia, będzie kładziony asfalt na całej długości drogi. Asfalt ma być układany od ulicy Lawendowej.
    Ponadto informuję, że właściciele kilku działek budowlanych w ciągu ulicy Tęczowej, nie wyrazili zgody na przejazd pojazdów. W tej sytuacji, nie jesteśmy w stanie podjąć tam jakichkolwiek prac, choć Skanska chciała swoim sprzętem i materiałem stabilizującym, zapewnić przejezdność na tej trasie.
    Wg zapewnień kierownika budowy wiaduktu, w ciągu kilku dni rozpocznie pracę osoba nadzorująca przejście przez tory. O terminie rozpoczęcia pracy i godzinach, poinformuję Państwa oddzielnym komunikatem.

                                Sołtys

                            Edward Maciejewski

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Additional information