Aktualizacja

AKTUALIZACJA

Informacja o planowanych zamknięciach odcinków ulic w msc. Nikielkowo i Wójtowo

W związku z planowanymi robotami bitumicznymi polegającymi na ułożeniu warstwy ścieralnej (warstwy ostatniej – jezdnej) Wykonawca podaje do informacji:

-       10.12.2018 planuje ułożyć warstwę ścieralną na odcinku ul. Kwiatowej w Wójtowie (od skrzyżowania z ul. Makowej do skrzyżowania z ul. Jaśminową). W czasie układania warstwy oraz do całkowitego wystudzenia warstwy odcinek ulicy będzie niedostępny dla ruchu.

-       12.12.2018 planuje ułożyć warstwę dolną bitumiczną na odcinku ul. Jaśminowej do ul. Modrzewiowej. W czasie układania warstwy oraz do całkowitego wystudzenia warstwy odcinek ulicy będzie niedostępny dla ruchu.

-       13.12.2018 planuje ułożyć warstwę ścieralną na ul. Lawendowej w msc. Nikielkowo (od początku zakresu do skrzyżowania z ul. Miętową). W czasie układania warstwy oraz do całkowitego wystudzenia warstwy ulica będzie niedostępna dla ruchu.

-       14.12.2018 planuje się ułożyć warstwę ścieralną na ul. Miętowej i ul. Bazyliowej w msc. Nikielkowo od skrzyżowania ul. Miętowej z ul. Lawendową do skrzyżowania ul. Bazyliowej z ul. Wrzosową w msc. Wójtowo. W czasie układania warstwy oraz do całkowitego wystudzenia warstwy ulica będzie niedostępna dla ruchu.

W związku z powyższym informuję, że

-       12.12.2018 dojazd do ul. Kwiatowej w msc. Wójtowo oraz do msc. Nikielkowo zgodnie z wprowadzonym objazdem.

-       13.12.2018 ul. Lawendowa w msc. Nikielkowo ze względu na prowadzone roboty na wiadukcie oraz brak innej alternatywnej drogi objazdowej do ul. Lawendowa będzie całkowicie nieprzejezdna. W związku z powyższym prosimy mieszkańców o ustawienie aut w miejscach umożliwiających wyjazd (np. na ul Miętowej, ul. Lawendowej – na płytach itp.)

-       14.12.2018 dojazd do ul. Lawendowej objazdem ul. Krokusową (ul. Miętowa od skrzyżowania z ul. Lawendową w Nikielkowie do skrzyżowania z ul Wrzosową będzie zamknięta dla ruchu).

 

W związku z utrudnieniami prośmy o pozostawienie aut poza miejscem prowadzenia robót.

Jednocześnie informuję, że w/w roboty uzależnione są od sprzyjających warunków atmosferycznych i termin ich wykonania może ulec zmianie.

Za utrudnienia przepraszamy.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Additional information