Ognisko i coś jeszcze

Zatroszczmy się o naszą wieś.
Sołtys i Rada Sołecka Nikielkowa zaprasza do wspólnego działania. W sobotę 18 maja o godzinie 11.00 organizujemy sprzątanie naszej wsi. Porzucone butelki, liście i piach dość już ją szpecą. Przyjdźmy na plac przed sklepem aby zmienić ten stan. Worki na śmieci oraz ich wywiezienie jest zapewnione. Prosimy jednak o przyniesienie własnych łopat, grabi, czy mioteł. Nasze działania będą wspierane przez studentów z olsztyńskiej WSIiE TWP. Postarajmy się - niech mieszkańców Nikielkowa będzie więcej niż studentów, to przecież do nas należy dbałość o nasze otoczenie, a nie jest to tylko obszar własnego podwórka. Na zakończenie akcji zapraszamy wszystkich jej uczestników na ognisko, gdzie czekać będzie gorąca kiełbasa. Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji.
 
Ogłoszenie o akcji EKO WSIE w Nikielkowie
 

Additional information